Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem high end pc, csgo low pfs

i9 9900k
msi ventus rtx 2080 8g ov
asus rog z390-h
hyper x 3200 32gb

Ahoj, pouze u csgo mě padají fps, prošel jsem snad všechny fóra a nenašel jsem řešení, tak se chci zeptat tady jestli by někdo dokázal odůvodnit proč mi to nejede tak jak má.

Problém spočívá v tom, že mi můj mazel nedokáže udržet stabilně 250fps, padne kolikrát pod 200 a to je pak už i znát.
Jakekoliv nvidia 3D nastaveni, reinstalace driveru, napájení, bios, nastaveni cpu, oc gpu atd.
windows čistý, je sám na ssd, a šlape jako hodinky.

Ostatní hry běží tak jak mají.

Rád odměním toho kdo problém vyřeší.

Za 5 let zase nejakej chytrak vydá reklamu na svou qtx 5290 se 10000x zpomaleným videem, kde bude tvrdit že 240hz je nedostatek a vidíte soupeře až s odezvou, a bude říkat že 500hz je na CS:GO minimum a ovce se opět chytnou, šahajíce po nejdražší grafice co je na trhu.