Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesou W na klávesnici

Dobrý den,
Mám takový problém. Před 2 měsíci jsem si koupil klávesnici Motospeed ck 104 ( přes AliExpress na doporučení kamaráda ) a tak před týdnem se začalo stávat, že občas začně vynechávat klávesa W. Vždy to je tak po cca 10 - 20 minutách po zapnutí PC ( většinou při hraní her ). Tak bych se chtěl zeptat jestli by to šlo nějakým způsobem opravit nebo se mám rovnou dívat po nové klávesnici.

Já jenom, jestli to není problém tzv. ghosting (nefunguje více stisknutých kláves současně), případně nedostatečný buffer klávesnice, jestli mačkáš ve hře klávesy příliš rychle a klávesnice to nestíhá zpracovat...

Abys měl stoprocentní jistotu, že je problém v klávese, nabootuj třeba nějaký live Linux a otestuj v něm. Nebo alespoň na jiném PC.