Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registrace - RICHTX32.OCX - nejde

Dobrý den,
i hned na začátek bych chtěl říci, že pc moc nerozumím, takže mějte se mnou trpělivost.

Aby by fungovala určitá aplikace, tak vyžaduje stáhnutí RICHTX32.OCX. Po spuštění aplikace na mě totiž vyskočí hláska Run-time error 339 - Component RICHT32.OCX not correctly registrated: file is missing or invalid.

Na internetu jsem se dočetl, že mám stáhnout RICHTX32.OCX a následně vložit do složky C:\Windows\SysWOW64. Tak jsem udělal. Následně jsem měl do Windows PowerShell napsat následující příkaz a vše mělo být hotově. Bohužel po napsání příkazu na mě vyskočila hláška v obrázku. Zadal jsem následující příkaz: C:\Windows\SysWOW64\RICHTX32.OCX

Budu Vám moc vděčný za rady. Já už nevím kudy kam.
https://ibb.co/2gSM3Zt

Dobrý den, ano přesně tady jsem dělal chybu. Děkuji.

Všechny chybějící ocx soubory jsem již doinstaloval. Když jsem spustil program, tak mi naběhlo menu, bohužel po dalším následujícím kliknutí mi vyskakuje bílá obrazovka. Zkoušel jsem program stáhnout stáhnout znova, ale pořád je to stejné. Nevíte někdo co s tím?
https://ibb.co/GCJwq9p

To jsem zkoušel, ten font písma mám aktualizovaný.
Na internetu jsem našel tyto dvě reakce na stejný problém, který řešil někdo jiný. Nevíte, kde v pc změním zmiňovaný jazyk pro programy? Děkuji

Yes, I know how to fix it. One need to change the current language for non-Unicodes programs to English too. It works for me.
_________________________________
After changing the current language for non-Unicodes programs to English, I just run SRIM.exe as administrator and it worked.