Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace po vlastních bodech.

Ahoj chtěl bych se zeptat zda někdo ví jak na to - chtěl bych navigování po vytvořených bodech. Body jsou ale různě - přes pole, přes můstky přes potok,.... po silnicích i pěších lesních cestách. Problém ale je, že navigace ani když dám přesun pěšky, tak mě přes pole nevede, a vždy mě navádí po lesní nebo alespoň nějaké cestě. Neví někdo jak na to prosím? Děkuji

Ty body už máš vytvořené a uložené? To mi funguje uplně normálně. Prostě Si zadám navigovat do bodu a ukazuje to prostě naviguje po úsečce. Navím jakou v tom hledáš vědu
Naopak přinutit navigaci aby navigovala po klikatých silnicích je nemožné.