Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon do 2 000 kč

Dobrý den. Hledám levnej chytrej telefon, jako dárek otcovi. Jelikož on má deset let starou Nokii, ale nějakej levnej do 2 000 kč jelikož on není moc náročnej. Nejlepší by byl telefon, u kterého by se dalo najít i obal. Značka jakakoliv hlavně aby fungoval a aby se dal sehnat obal. Předem děkuji za odpovědi.

Máme je doma všichni. Já 4X, děcka a manželka novější modely. Sice mají ty nejlevnější (6A, 7A), ale za ty prachy paráda výkon a použití. Akorát u her se projevuje nedostatek RAM (jen 2GB), ale taky za cenu okolo dva a půl litru nelze čekat zázraky.
A hlavně - i na ten můj model (už ho mám čtvrtým rokem) stále vychází updaty. To je první mobil, co mi vydržel tak dlouho, obvykle jsem po dvou letech hledal něco novýho, teď však nemám tu potřebu, nový kousek by mi nepřinesl nic zásadně novýho, aby to stálo za to kupovat.