Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak aktualizovat SSL certifikáty na Windows XP

Zdravím, mám nově nainstalované win xp. (Já vím, dnes už jsou hodně děravé a nemá smysl je používat. Mám ale své důvody.) Jde se mi připojit pouze na nezabezpečené weby. Když se zkouším připojit na zabezpeče weby tak na mě vyskočí hláška: "There is a problem with this website's security certificate." Napadá vás způsob jak aktualizovat SSL certifikáty? Win XP je má už propadlé. PS: nainstaloval jsem poslední podporovaný Service pack.

Předpokládal bych nějaký starší sw a nebo ještě spíš hw. Provozuju takto dokonce i windows 2000 (což je takový XP). Spíš by mě zajímaly důvody pokoušet se s tím připojovat na internet, takovéto systémy bývají od internetu odstřižené.
U PC s XP to řešim tak, že tam mám live CD linuxu a pokud se náhodou potřebuju připojit k internetu, nebootuju do něj (je jasné, že to lze, pokud zrovna to XP nepotřebuju, mimochodem sehnat 32 bitový linux už taky neni úplně snadné, připadá mi, že většina distribucí vychází jen v 64 bitech). Žádný z nainstalovaných prohlížečů nezobrazí už skoro nic. Ale nei to počítač na prohlížení webu, takže to nevadí.