Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolný restart PC

Zdravím, poslední dobou mám takový problém s PC. Hraju třeba celý den různé hry, vše vpořádku, ale pak večer dohraju například Valorant, vypnu ho a najednou PC freezne a restartuje se. Dá se někde pomocí nějakého logu zjistit, proč se mi ten PC restartoval abych se nějak dopídil příčiny?

EDIT : log už jsem našel, v něm mám toto : https://i.postimg.cc/rst0TXWD/tertert.jpg , moc jsem z toho nevyčetl

HW počátače ? deska,CPU,GPU,Zdroj (stáří zdroje)
Win 7 nobo 10 ?

Co znamená ..........."vypnu ho a najednou PC freezne a restartuje se"

Ty ho dáš vypnout, on se vypne a sám se zapne a najede do Windows ?

to jsou události po tom opětovném restartu, to není příčina. vidíš to podle přesného času i podle smyslu té chyby.
potřebuješ vidět, co nastalo předtím.

instalace všech ovladačů je vlastní?

má to webkameru nebo jiný usb krám, jehož ovladač se automaticky spouští, ale neumí se korektně ukončit?