Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola PC programem MWAV

Dobrý den,
projel jsem počítač programem MWAV. V okně Informace o nalezených hrozbách bylo tohle:
Invalid Entry DllName = appmgmts.dll (in key SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\GPExtensions\{c6dc5466- 785a-11d2-84d0-00c04fb169f7}). Action Taken: Deleting Registry Key {c6dc5466-785a-11d2-84d0-00c04fb169f7}.
** Scanning may fail! File Locked [SUSPICIOUS]: C:\WINDOWS\system32\Drivers\sptd.sys (????)
JInak byly u všech položek nuly, pouze 27 chyb.
Poraďte prosím jak postupovat dál, čeho se týkají ty chyby? Díky moc a pěknej den.. L.P.

První chyba se týká špatně zaregistrované knihovny, která patří k rozhraní GPO. Patrně bude stačit přeregistrovat znovu knihovnu takto:
Start
Spustit
regsvr32 "c:\cesta\appmgmts.dll"
---
Druhý problém se týká zamčeného ovladače SPTD. To vypadá (cesta k souboru)v pořádku.
---

Nějaké problémy se systémem jsou?