Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC (zdroj) se po vycisteni pc nezapne

Dobrý den,

Po letech sem otevřel PC a profouknul jej pouze stlacenym vzduchem od prachu. Pak sem jej znovu zapojil a chtěl zapnout ale nenajde..zmacknu power button a nic. Vše v pc je tiché jen dioda na grafice svítí. Zkusil sem i resetovat bios. Vše vypadá zapojené akorát u jednoho kabliku si nejsem jist. Kabel právě vede do předu casu kde se nachází i power button. Jde o malý 3pin a zkoušel sem jej různě zapojit na MB ale nepomáhá. Je možné že úplně odešel zdroj jen tak ? Stlaceny vzduch by neměl nic zkratovat?

B Gigabyte GA-B250M DS3H
GK asus matrix nvidia gtx 950
Zdroj EnergyKnught SS400ET Active PFC T3
Intel i3

Moc děkuji za nápady co s tím.

Lubos

Vše vypadá zapojené akorát u jednoho kabliku si nejsem jist.

jestli jsi to odpojoval bude to zapojené blbě. Na tom odkazu od Hanzi je to dobře přehledné.

Přídavné napájení (4 nebo 8mi pin) vlevo nahoře směrem od cpu ke zdroji jsi neodpojil ?
Nenaprasil jsi do tohoto konektoru jiný kabel ? přídavné kapely pro grafiku ?

Zkusim to já, sem čekal, jestli s tim pohnete.
-----
Zacvakni napájení znovu do desky, vyndej GPU, použij jenom 1xramku, odpoj disky, HDMI dej do základní desky.

Návod:
https://ctrlv.cz/zD1f

Až to zapneš, sleduj ventilátor od CPU jestli se při zapnutí roztočí (pokun nepřipojíš monitor)

Napiš co si zjistil