Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice (klávesy)

Dobrý den chtěl jsem se zeptat existuje něco jako klávesnice která by na sobě měla jiná tlačítka než klasická klavesnice některé klávesnice mají např. G1,G2,G3......atd.
já hledám klávesnici jen se samotnými výše uvedenými "G1..." klávesy existuje něco takového? Možná bych to ještě mohl přiřadit k stream decku ale tam je cenová kategorie hrozná nějaká obyčejná "klávesnice" neexistuje?
díky předem za pomoc.

Ano tlačítka na víc nejlépe aby je windows bral jako "volné" nebo jak bych to vysvětlil já bych na to chtěl nabindovat různé příkazy zapnutí, vypnutí aplikací, změnu crosshairu ve hře, atd.... jen potřebuju volné klávesy

Ano a já bych potřeboval "klávesnici" s volnýma slotama nebo jak bych to nazval dejme tomu že moje klávesnice má 100 tlačítek a na každém je písmeno, číslo, nebo F1, backspace atd. a já bych potřeboval "klávesnici" modul či jak to napsat, a tam by pokračovali tlačítka nad 100 který by byli volný a dalo by se na ně cokoli bindovat hra by je rozeznala jako třeba tlačítko 101 nabindovalo by se na to vypnutí hry ale samotnej windows by na tlačítku neměl nic jako třeba písmeno číslici či nějaký příkaz jestli se chápeme

Jestli má hra sama rozeznávat tlačítka, musí být na to naprogramovaná a nepoužívat systémový přístup ke klávesnici, anebo přes systém číst tlačítka F, což programy dělají. Od toho tam F-ka jsou. V každém případě to v té hře/programu musí být už naprogramované.

já už nevím jak to vysvětlit mě jde jen o to jestli existuje něco takového aby na tom byli tlačítka které by se dali windowsu na bindovat tak že by byli volné a windows by na ně nereagoval tím že by třeba napsal písmeno N prostě aby to tlačítko bylo "volný" jako třeba F13 které neexistuje ale já bych si ho dodělal na té "klávesnici" či "modulu" jestli něco takového je
tady jsem to udělal do obrázku že bych si tam napojil nějaký modul a dal tomu tlačítka 201,202..... EDIT: jestli je možný že by se to pak chovalo jako třeba F13,F14,F15.....atd. https://ctrlv.cz/mPIY

Jestli je to opravdu oddělený tak je to super a bylo by to přesně ono díky uvidím už mě napadlo vzít jinou klávesnici ale tam když se změní tlačítko tak se změní i na hlavní tak uvidím jak půjde tohle zkusím 100 koruna je nic kdyby to nešlo někomu daruju :-D

No to asi nebude to co chceš, protože ten NumLock je myšlen tak, že i když ho vypneš na hlavní klávesnici, tak ta přídavná bude stále psát čísla. Nikoliv že si tam můžeš namapovat co chceš, furt to bude jen oddělený numerický blok.
Hledej něco v herních periferiích, existují herní zařízení, na který si můžeš udělat vlastní makra, obvykle jsou určena pro hráče MMORPG her.