Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel LAN rozdvojit něčím jiným a lepším

Zdravim. Mám přes místnosti nataženy jen jeden kabel. V modemu mám port na TV a port na internet. Dosud jsem na “rozdvojeni” jednoho kabelu na 2 tak aby mi slo obojí používal rozbocovac viz příloha. Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká lepší/stabilnější záležitost jak ten jeden kabel rozdvojit tak aby tok dat jak na TV tak internetu šel lépe. Díky

Změna předmětu, původně: Kabel rozdvojit něčím jiným a lepším (host)

fungovat by ten krám měl, i když vypadá trochu archaicky. ale o2 posouvá rychlosti výše a tento bazmek kvůli 2 párům vodičů končí na 100mbit.
buď posuneš jakýsi tajný modem přes celou místnost, nebo najdeš cestu kudy přidat druhý kabel vedoucí kamsi. plánek pokoje znáš jen ty, těžko to tu za tebe někdo vyřeší.

taky se dá lan signál přenášet párem "Power Line 230V", dejme tomu k té tv. ale náhrada kabelu za 1.000kč mi připadá divná.