Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vazbi mi zvukovka - jak to odstranim?

Zdravim vazbi mi zvukovka jak to odstranim? (Kdyz zahybu konektorem od sluchatek ci repro tak to na chvilku prestane,jo a je mi divny ze pri streamingu to vyzby tak moc ze musim vypnout zvuk abych se mohl podivat co jsem nahral.)Mate nejakou radu mimo kup jsi novou.

Změna předmětu, původně: Zvukovka (host)

Omlouvám se za nedostatek info ..Zvukovka je Realtek ALC887 je integrovaná na desce MSI B57MA-P45.OS Win 7 profesionál 64x . A co se týče sluchátek nebo reproduktorů tak ty fungují bez problémů. A Začalo to vazbit z ničeho nic jen tak při hraní cs go. Pokuď potřebujete ještě nějaké info rád napíšu.. Děkuji