Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootování Windows 10 z USB

Dobrý den, snažím se starý počítač upgradovat z Windows XP na Windows 10. Instalačku bootuju z USB Flash Disku a kdykoliv instalačku pustím, načte se mi na sekundu modré logo Windows 10 (tím pádem se nedostanu ani k žádnému oknu s instalací), které okamžitě zhasne, nastane black screen a vlevo nahoře se objevuje blikající bílá čárka. Kde by mohl být problém ?
Děkuji za rady !

Je to počítač od rodičů a plánuju na něm obměnu některých komponentů jako je procesor, základní deska a ram. Jen kvůli home office je potřeba počítač zprovoznit a jelikož již skoro nic není podporováno na windows xp, tak se pokouším o upgrade. Komponenty viz nahoře

Mám PC, AM2+ chipset 785, Athlon ii x2 250 3GHz , integrovaná GPU HD 4200 (DirectX10.1), 2GB DDR2, SSD 256GB

Běhá mi tam Win 10 pro, ale je to instalace Win7 upgrade Win 10, nechal sem to bejt protože to běhá, ale je to docela svižný, na kancl dobrý.

----------------------------
To nemám vyzkoušený, tak pálim od oka

Možná to chce nainstalovat přes DVD, nebo máš moc novou flešku