Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor od pc nejde zapnut

Zdravim, dneska idem zapnut pocitac funguje ale obrazovka mi nejde zapnut ani nesviti svetelko na obrazovke, skusal som kabel od obrazovky strcit aj do druheho monitoru ale ten ide takze si myslim ze kabel je v poriadku ale este vcera vecer normalne fungoval v pohode som ho vypel, kedze monitor uz nie je v zaruke tak sa tu pytam ci sa niekto s niecom podobnym nestretol. Monitor mam tento https://m.alza.sk/24-asus-vs247hr-d514356.htm
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Monitor není PC sestava. (Kurt)

Zdravim tak skusil sem to vytahnut pockat a ptm drzat power tlacitko neslo to tak sem to kadejak stlacal setko mozne a uz to ide len teraz mi semtam na obrazovke skoca nastavenia obrazovky bez toho aby som stlacal tlacidlo na otvorenie toho menu takze asi si myslim ze bude nejaky zly kontakt medzi tlacidlami alebo neviem, kazdopadne diky

Zkus zkontrolovat síťové připojení, možná jen povypadl síťový kabel. Případně zkus jiné vstupy monitoru. Možná je problém zevnitř, tak to rozšroubuj a mrkni, jestli tam není viditelná vada. Jinak se asi obrať na servis. Karel_com.