Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka

Zdravíčko, potřeboval bych k PC bezdrátová sluchátka - stará se mi rozbila, funguju momentálně s kabelem a je to příšerný omezování. Každým dnem se stresovat, že ten kabel utrhnu, něco se tomu stane, etc... Bohužel po předělávání věcí v domě jsem musel přesunout i wifi, kterou mám v blízkosti PC. Ještě než starší sluchátka odešla, začalo se mi stávat, že sluchátka občas vypadávala (myšleno zvuk). Vím, že BT jede na stejné frekvenci jako wifi, bohužel RF jede taky na stejné frekvenci, takže to pro mě moc situaci neřeší. Na internetu jsem se dočetl, že by BT 5.0 snad mohl pomoct v těchto situacích ale nemám s tím zkušenosti. Existuje případně i jiné řešení pro moji situaci? Vycházíme-li z toho, že PC můžu přesunout jen v rámci pokoje a wifi z pokoje dát nemůžu, řešila se tu optika a kabely už jsou ve zdech. Nastavení wifi na 5 GHz také nepřipadá v úvahu, protože některá zařízení doma neumí 5 GHz wifi. Řešení se tedy musí ideálně týkat přímo sluchátek/PC.

Za jakýkoliv klidně i kreativní nápad budu rád. Předem děkuji.

V pořádku, již nepotřebuji pomoc, bylo mi porazeno jinde :) I když nic jiného než posuzování mého textu jsem tu nečekal, jen jsem doufal v nějakou reálnou pomoc ale to jsem u této poradny byl očividně naivní :)