Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sieť a zvuk

Dobrý deň, včera sa mi pravdepodobne odinštalovali sieťovy ovladač aj zvukovy ovladač. Na pc mi ukazuje že mi neide zvuk že nemam zvukovy ovladac. Ukazuje mi tam ze neide internet ale ak zapnem chrome tak mi to vahladava ale ak zapnem microsoft story a take aplikacie tak to neide. Mohli by ste mi niekto pomoct nainstalovat tie ovladace cez facebook, skype, discord alebo nieco cez co sa da volat prosim. Je to surne.

Ďakujem

Prozraď, co jsi skutečně dělal kromě toho promazání TEMP složky.
Použil jsi nějaký čístící program?
Máš nainstalovaný nějaký geniální internet security antivir, možná několik?

Pochop, že pokud nedodáš informace, radí se těžko.
Mohl bys dát třeba screenshot správce zařízení, aby bylo vidět, že jsou všechna zařízení v pořádku?

Jsi připojený kabelem nebo přes WiFi?

Ano, som pripojeny kablom a rozhodol som sa ze resetnem pc lebo robil mi to aj jeden typek co sa do oc rozumie a povedal mi ze mam dat reset. Tak ja som dal a mi tam pise ze musim mat windows nieco a kamarat mi povedal ze na USB si mam dat windows ale neviem ako ked mi neide internet