Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Compaq 6715s _ zniceho nic se vypne

Zdravim mam small prablem a to:

Tady ten uzasny notas od HP, typ Compaq 6715s, jede jede a zniceho nic se vypne je mi zahadou proc hledal sem v spyware, ale nic sem nenasel...

JEste me trapi vyhon graficke karty vim ze radeon X 1250 je pekny shit, ale mela by mit sdilenou pamet 128-512MB, za predpokladu ze mam 1GB ram a dokoupil bych jeste jeden, mohlo by to pomoci zvyseni vykonu? Pokud ano rad bych znal typ ramek ktere je treba zakoupit.

A na zaver jeste jeden dotaz, je mozne ze pady systemu a zasekavani aplikaci muze zpusobovat prehrivani? Zdali ano, mohla by tento problem dostatecne vyresit chladici podlozka s aktivnim chlazenim?
Změna předmětu, původně: HP Compaq 6715s (Arpád Grha) (Kráťa)

Když máš podezření na přehřívání, proč si nezměříš teploty? Paměť nejlépe rozšíříš tak, že ten notebook odneseš do servisu a necháš si přidat jeden modul. Pokud tam teď je 1 x 1024 MB DDR2 a Windows Vista, mohlo by to běžet svižněji, ale u grafiky bych žádný nárust výkonu nečekal.

1) Určitě je to úžasný NB, přesto by se neměl JIMHO vypínat
2) O co přesně ti jde, o hry?
3) Ano, možné pády může způsobovat přehřívání.
Před koupí úžasné chladící podložky zkontroluj, zda nemáš NB
na klíně nebo někde, kde není pod NB rovná plocha, zajišťující
přívod chladného vzduchu do NB.