Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Atharori.net adware

Zdravím všechny,
přicházím s prosbou o pomoc. Udělal jsem blbost a stáhnul jsem program z ulož.to, který obsahoval virus. Začalo to tak, že samotný program nešel odinstalovat, složku programu jsem tedy vymazal manuálně, jenže od té doby mi při startu PC vyskakuje okno prohlížeče s adwarem, Atharori.net, no nemůžu to ničím detekovat a vymazat. Na nastavení vyhledávače to nelze opravit. Zkoušel jsem snad všechny antiviry, malwarebytes, eset, antiadware, atd... Začínám být zoufalý. Pomohl by mi tu někdo prosím?
Děkuju :)

Pokud jsi to ještě nevyřešil můžeš zkusit přes autoruns se podívat zda to tam nenajdeš a nebo udělat DVD nebo USB bod Dr.Web a udělat scan dřív než najede systém. Spouští se to stéjně jako instalace uděláš aktualizaci databáze a pustíš scan.Ale pokud jsi na WiFi budeš muset zadat heslo přes kabel se to připojí automaticky. https://support.drweb.com/show_faq/?question=5604&lng=en

Tu je návod jak ten autoruns použít necháš to načíst pak to nastavíš dle návodu znovu se to načte a pak budou u všech položek v pravo na konci čísla modré jsou OK červené znamenají nějaký problém když na to červené číslo klikneš otevře se ti v prohlížeči ve virustotal oč jde.Jinak vše co tam je žlutě označené je špatně to odpoj a nebo to rovnou můžeš smazat. https://cs.soringpcrepair.com/how-to-use-autoruns/