Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 nefunguje klávesnice ani myš USB

Zdravím, přešel jsem z win 7 na Win 10 a zničeho nic, když se přihlásim do Windows tak mi nefunguje ani myš ani klávesnice(obojí USB). Jediné co mi jede je PS2 klávesnice a s tím se opravdu nedá pracovat. Zkoušel jsem aktualizace i googlit ale nějak mi to nepomohlo, i když s tímhle problémem nejsem jediný. Klávesnice i myš fungují do té doby, dokuď se nepřihlásim do Windows. V zařízeních mi to našlo pár neznámých zařízení, ale nevypadá to, že by to rádo stalo ovladač. + Nejde mi ani resetnout PC, jen se po zadání příkazu vypne obrazovka, ale PC pořád běží, to ale teď nepotřebuji vyřešit.

Jestli si naistaloval Win10

min 8GB flešku, přes program Media Creation Tool - vytvoříš USB instalačku Win10

https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10

Udělej novou čistou instalaci Win10

-------------------------------------------
Předtím zálohuj data - smaže disk C:

--

při instalaci odstran oddíly na disku C:

http://www.servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_10_nastaveni_oddilu_disku.php