Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Niečo o torrentoch,sťahovanie....seedery,leecher

Dobrý večer,chcel by som nejaké info o sťahovaní z torrentov,torrent stránok.Väčšinou sťahujem filmy,serialy a súbory z fastshare,uloz.to.No a čo sa týka sťahovania z torrentov,nejakým veciam nerozumiem.Som si chcel dávnejšie stiahnut tuším nejaký film asi z pirate bey,alebo to bol nejaký iný zaharničný torrent,stránka neviem.No a čo som sa dočítal tak že vraj treba pozerať na nejaké seedery,leechery neviem či som to správne napísal.No a bolo ich tam dosť,neviem presný počet ale určite viac ako 100.No a ked som začal sťahovať daný film....1 hodina do stiahnutia......2,3......24 h....2 dni,3 dni a som sa na to vy......všetko som vypol

Ďakujem,priznám sa prešiel som to narýchlo.(neskor naštudujem)Ešte by som sa chcel opýtať čo sa týka bezpečnosti sťahovania torrentov,na čo si dávať pozor.Napríklad stránka The Pirate bay.Niekto mi dávnejšie povedal čo sa týka tejto stránky a obsahu na nej napr: The Mandalorian,no a sú tam lebky,bud je zelená a lebo ružová,ža na to si treba dávať pozor,len neviem čo je dobre a čo zle,kedy danému torrentu dôverovať a stiahnuť ho.Sory ak som to napísal nezrozumitelne.

Ďakujem,ano zistil som,mi tam vyhodilo cez google prekladač: zelená lebka VIP,ružová: dôveryhodné.Ešte by som sa chcel opýtať,možno si poviete,že to prehanam z bezpečnosťou,ale aj tak,na tej stránke sa uvádza že je dobré prehliadať ju s NordVPN,naozaj použiť NordVPn.....alebo je to zavádzanie

Dobrú anonymnú VPN potrebuješ v prípade že chceš skryť svoju identitu na trackeri aby polícia "nevedela" zistiť kto si a odkial sa pripájaš. U nás si zatial ešte relatívne v bezpečí (sa to tu tak nerieši), ale napr. v nemecku, francúzku a pod. už sa bez nej nezaobídeš, pretože tam akonáhle dačo stiahneš z torrentu polícia o tom vie a o mesiac na to máš v schránke pokutu a odpojenie od internetu.

Aha tak takto to teda je ďakujem.A ja že ide o bezpečnosť aby sa mi niekto po IP adrese nedostal do mojho notebooku,aj ked na druhej strane neslúži to NordVPN aj na to?Aby sa mi nejaký odborníci - útočníci nehakli.Ono som aj položil otázkuže vlastne na čo sú tie torrenty,ked podstate všetko nájdem/e napr.na fastshare,uloz.to,webshare atd.Má nenapadá v čom je vlastne výhodnejšie sťahovať z torrentov.Čo je napr.na uloz.to to isté je aj na torrent.Pekný deň

"Má nenapadá v čom je vlastne výhodnejšie sťahovať z torrentov."
Mě ano. Tak třeba pokud chceš BR 1080p nebo BR 2160p tak si zajdeš třeba na nějaký ruský veřejně dostupný tracker a můžeš vesele stahovat plnou rychlostí i na optice, přičemž ty BR jsou s cz audiem, protože ty BR jsou tam často ve verzi CEE (Central and Eastern Europe).