Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozšíření ram ddr4

Dobrý den chtěl bych rozšířit ram ale bohužel už se neprodávají Crucial 8GB DDR4 2666MHz CL16 Ballistix Sport LT White single rank,na barvě mi nezáleží,v pc mám 2x8gb chtěl bych rozšířit na dalších 2x8gb jaké ram koupit aby vše fungovalo jak má?
PC:deska asus prime b350 plus, cpu ryzen 5 1600 AF,GPU XFX RS Radeon RX 570 8GB Triple X , 2x ssd 1xhdd.

Nebo by bylo lepší koupit jiné ram s vyšší frekvencí 2x8gb ale pouze single rank prý na cpu ryzen musí být single rank.
děkuji za vaše rady Zdeněk

Nekupuj další 2x8GB, 4x8GB nemusí běžet každýmu, tam záleží na desce, biosu, pamětovej řadič v CPU, navíc budeš párovat dvoje různý ramky.

Já bych 2x8GB prodal a koupil 2x16GB

Je to jenom rada