Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s nezaostřeným textem po pohnutí myší ano.

Čauky,

Měl bych dotaz ohledně menšího problému, nedávno jsem jsi upgradoval v PC GPU: ↓

Sestava:
MB: - ASUS M5A78L-M LE - AMD 760G
CPU: - QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3717 MHz (18.5x201)
GPU: - (NOVÁ) GIGABYTE GT 1030 OC 2G, 2GB GDDR5
--------(STARÁ) Sapphire HD 6570 2GB DDR3
RAM: - Kingmax (2x4GB) DDR3 1333
SSD: - Crucial MX500 500GB
Zdroj: - Chieftec iARENA GPA-400B8 400W, bulk

Začalo to po nové výměně grafické karty. Pro jistotu jsem si čistě přeinstaloval Win 10 abych neměl problémy s ovladači atd.. Co se týče přeinstalace proběhla hladce, ovladače od grafiky se automaticky nainstalovali přes Windows Update a vše ostatní bylo okey.. krom toho textu (Nahrál jsem 2. fotky) a u jedné je text rozostřený a když pohnu myší, tak se to zaostří. Netuším absolutně čím to je.

Myslím jsi že to je kvůli té nové grafické kartě, jelikož když jsem měl starou tak to nikdy nedělalo. Tudíž mě 1. napadlo zkusit se podívat do nastavení v GPU - NVIDIA ↓

V "Nastavení NVIDIA" jsem pátral zda to tam někde něco není ohledně toho, ale nebylo.. zkoušel jsem něco nastavoval a stejně bez úspěchu. ↓
1. Zkusil jsem nastavit hodnoty z výkon na kvalitu(doufal jsem že to nějak pomůže ale marně)
2. Když 1.možnost byla bez úspěchu poté mě napadlo obnovit výchozí nastavení. (Ale také nepomohlo)

Netuším přesně tedy čím to může být, na obou fotkách je vidět rozdíl jak to je zaostřené a rozostřené. Stává se to pouze u některých programů. a je to nepříjemné, snad se to vyřeší.

Rád bych, pokud někdo ví, aby poradil jak to vypnout rozostření a bylo to stále zaostřené. Díky.

I nová grafika může byt vadná. Zkus určitě ten ovladač ale moc tomu nevěřím.
Jak pohneš myší nacpe počítač znovu data do vga.
Zkusil bych nějaký 3dmark, nejspis se bude rozpadat obraz.
Může to byt nekompatibilita s deskou. Treba grafika moc žere pres desku. Zkusil bych snizit rychlost pcie.

Ovladače čipsetu jsi nahral odkud?