Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem síťové připojení - rozpozná můj PC o jaký modem jde při zasunutí síťového káblíku?

Zdravím,
pokud nechám naformátovat disk a poté budu chtít propojit můj PC z "hlavním" PC kde máme napíchnutý internet, rozpozná můj PC o jaký modem jde při zasunutí síťového káblíku? Nebo musím něco jakoby instalovat?
Poněvadž soused od kterého jsme napíchnutí na jeho modem, je v lázních a není nikdo doma.
Nerad bych čekal 14 dní bez NETU než přijede
Změna předmětu, původně: síťové připojení (Arpád Grha) (Kráťa)

on má internet z pevné linky, přikoupily jsme si(3 sousedi) modem se 4mi výstupy , já jsem připojen na jeden z nich(je to ta větší zdířka/koncovka stejná je do tel.linky ale je jen menší)
a jde mi o to že kdybych naformátoval disk zda bude stačit po naformátování jen zastrčit do PC a a jestli to samo rozpozná, nebo budu muset něco instalovat, prostě aby mi šel pak internet