Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vzdálené ovládání tabletu

Ahoj chci se zeptat budu mít garanční testy s jedním přístrojem ke kterému se připojuji pomocí tabletu, ten test probíhá 48hod a nechci u toho stát chci být třeba na hotelu proto se ptám neexistuje něco jako teamviewer pro tablet ?? abych mohl tablet ovládat vzdáleně? Tablet mám lte takže net v něm je neomezený.

Řešení:

Ahoj tak nakonec jsem nainstaloval Teamviewer Host a vše super děkuji za váš čas a odpovědi.

Ahoj no tablet ovládá přes bluetooth to zařízení a já chci vzdáleně ovládat tablet abych nemusel být na místě a ano Tablet má android a Teamviewer je zbytečný protože nejde tablet připojit k účtu takže bych tam musel být a povolit si na tabletu přístup nejde to automaticky vždy musí na tabletu proběhnout nějaká interakce. Potřebuji něco kde dám připojit a připojí se to bez problému tablet je Lenovo.