Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proxy

Dobrý den, aplikace NetBridge nabízí wifi most.
Připojím telefon na wifi a v podstatě prodloužím dosah te wifi.

V návodu té aplikace se píše, ať rozkliknutu na jiném telefonu tu nově vytvořenou wifi a ručně nastavím proxy na 192.168.49.1 a proxy port 9099.

Co přesně znamená a nastavuji tou proxy? Pokud to neudělám, píše propojení l wifi, bez internetu.

Děkuji

Pokud teda zapnu tuto aplikaci, vytvořím z jedné wifi sítě 2 (tím prodloužím dosah sítě) a na dalším zařízení se připojím na tuto nově vytvořenou wifi, nastavím proxy a port, znamená to, že můžu vklidu telefon používat jako wifi most. Je zde nějaké riziko využívání tohoto nastavení nebo celé této aplikace?

(jednoduše potřebuji nouzově zvýšit dosah wifi).
Díky

Ten proxy port 4 čísla, NetBridge vyžaduje nastavení 9099 a NetShare 8282, jedná se teda pouze o lokální nastavení komunikačního kanálu, mezi ostatníma telefonama, které se chtějí připojit na zmíněnou wifi?

Díky za všechny odpovědi, snažím se tomu trochu porozumět.