Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno heslo,pin windows 10

otravuje mě při startu windows 10 pin kod nebo heslo a zkoušel jsem to pár způsoby zrušit ,včetne reinstalace win10, a nešlo to!
Někde jsem četl,že po nejnovější aktualizaci to už nejde zrušit .
Opravdu to nejde odstranit??
Dále nevím čím to je,ale na hl.stránce youtube mi nahraje několik videí a pak už dál nemůže nic načíst ,tak nevím čím to může být jestli pomalým připojením ....
Díky za rady.

Řešení:

Pokud se prihlasujes k Windows 10 svym online uctem, je PIN kod nebo heslo nutnym zabezpecenim, bez ktereho to fungovat nemuze.

Windows 10 sly nainstalovat i offline bez pripojeni k internetu a pak tam byl mozny lokalni ucet, kde heslo byt vyplnene nemuselo. Jak to je aktualne bohuzel nevim. Urcite pujde dohledat na webu. Prvne si ale ujasni, jaky typ prihlasovani pouzivas.

Minimalne na 360p by se ti videa na youtube mely nacist i pri pomalem pripojeni. Problem bude jinde.