Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadáva wifi

Dobrý deň každý druhý deň mi vypadáva internet asi tak 20 krát za deň je to dosť nepríjemné pri istých záležitostiach. Neporadili by ste mi čo to môže spôsobovať alebo ako to zistiť? Ak vypadte internet stáva sa že sa mi na mobile objaví oznam že sa ip adressu nepodarilo konfigurovať . To znamená že ak chcem internet aj na mobile tak musim reštartovať router. Ďakujem

tajný typ routeru vůbec neřeš. ani nepiš, jestli je to tvůj router nebo třeba patří kabelovce, co nejvíc informací musíš utajit.
tajný počet zdí mezi routerem a tvým brlohem taky neřeš.
když ti krám vypadává každý druhý den, nech si řešení na sobotu, kdy jsou všechny eshopy zavřené.