Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Keyboard - Politý

Zdravím, blbec jsem si polil vínem klávesnici na notebooku a nevím jak to vyčistit, jelikož to lepí a nejde s tím normálně pracovat. Má někdo zkušenosti s tímto notebookem, jak by se dalo dostat ke klávesnici nebo jak se opravuje? Díky moc

MSI GF65 Think 95D

Zkus najít celou klávesnici k tomu notebooku.
bazary atd, nebo nová.
Upřímně ? Radši to někam zanes. Moc si nedovedu představit jak tu klávesnici povoluješ, odpojuješ datový kablík a podobně.