Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé NVMe SSD

Zdravím nedávno jsem testoval PC a zjistitl jsem, že SSD nejede rychlostí jakou by mělo. Mám Corsair MP510 480GB a mám sekvenční čtení 290MB/s, což je extrémně málo o proti průměru, který je u tohoto SSD. Průměr je 1 238 MB/s sekvenční čtení, 1 653 MB/s sekvenční zápis a mixed 1 171 MB/s. Já dostávám výsledky okolo 300MB/s čtení, 890MB/s zápis a mixed 688 MB/s. Neví někdo čím by to mohlo být? BIOS mám aktuální. SSD běží na desce GIGABYTE DS3H B450m

Storage Interface
1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe x4/x2* SSD support)
* Actual support may vary by CPU.
* Supports only M.2 SATA SSDs when using an AMD Athlon™-series/ 7th Gen. A-series or Athlon™ X4 APU.

vidis to, a jestli to podporuje NVMe nejsou schopni napsat.....
nemam slov.
Gigabyte nebrat, pokud ma takhle mizernou podporu uzivatelum