Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno bios si nepamatuje nastaveni CPU

DESKA ABIT BX-1,61E , CPU Pentium III 733/256/133 COSTA RICA v biosu ho nastavim po vyjeti z biosu se restartuje ale najde jenom 366MHz kde delam chybu vzdy po ulozeni nastaveni dam ulozit a odejit baterka je O.K. jednou se mi to povedlo ze mi najel a ve WIZARDU detekoval 756MHZ

Deska neumí 133mhz cpu. BX čipset to obecně neuměl. Měl sem podobnou desku zvanou BX-133 raid, tam by procesor jel ale bylo přetaktované agp a pci sběrnice. Takže možná tam i 133mhz nastavíš ale díky zvýšení agp a pci sběrnice (m.j. řadiče disků) se to sekne a resetne do základu. Zkus tam nastavit 100mhz nebo 110 uvidíš že to pojede...