Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GK nejde detekovat

Dobrý den, naskytla se mi možnost od kamaráda vzít si lepší GPU. Konkrétně RX 590 fatboy. předtím jsem měl 1050 ti a ta fungovala vpohodě, ale když jsem zkusil zapojit RX 590 tak jí vůbec PC nedetekuje v PCIe slotu ? Čím by to mohlo být? Přídavné napájení / 6ti pin jsem zapojil..
MB: Asrock Z77Extreme4
Zdroj: Seasonic M12II-520W
Podle info na netu tak vyžaduje min. 500W zdroj, tudíž mě napadá jestli na to není slabej zdroj ale nevím jestli se to projevuje tímto??

vyřešeno. Hlavní PCIe slot nechceš brát 8mi pinové napájení v GK, vzal jen 6ti pin. Tak jsem to zkusil dole do PCIe a tam to jde. Takže to bylo tím, netušil jsem, že to může být takto rozděleno... :/ Jinak vše bylo zapojeno v pořádku ... Nicméně děkuji.