Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je rfc ?

Je rfc dokument, ktery ma vyzvat ostatni k hodnoceni a poznamkam? Tedy request for comment? Na wiki pisi ze to je neco jako standard, ale proc se to pak jmenuje request for comment? Diky za vas nazor.

Promin, tva odpoved je opravdu hodne mimo. Nerozumim tomu jakou dava odpoved na mou otazku, jsme na poradne. Tak prosim porad a nebo nerad, je to snad dobrovolne. Tva rada zni, precti si to. Diky. Univerzalni odpoved na vse.