Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NB Samsung NP-RV510-A02CZ - upgrade SSD nefunguje

Zdar,

mám tu další šílený upgrade. :-D

Zkusil jsem do NB Samsung NP-RV510-A02CZ dát SSD z jiného NB s Windows 10, že kdyby to jelo, tak bych koupil další ten samý, ale najel do černé obrazovky s blikajícím kurzorem.

Je to tím, že není prázdný, ale jsou tam Win10 a tudíž se tluče nějak product key těchto Win10 s těmi v NB, kde sice jsou taky Win10, ale po upgradu - původně tam byly Win7? Ale možná ani není product key v BIOSu, protože je na spodní straně NB. Sorry v tomhle se vůbec nevyznám. Nebo je tenhle SSD nekompatibilní? Je trochu tenčí, než ten, co tam byl původně, ale konektory pasují přesně.

Původně tam byl tenhle:

[HDD-NP-RV510-A02-CZ.png]

Díky za radu!

Takže kompatibilní je? Nevadí ta jiná velikost, že je o pár mm tenčí?

On je tam kvůli tomu i trochu zešikma, protože konektor je mírně výš, takže když tam disk zandám, tak je v místě konektoru mírně "ve vzduchu", zatímco druhý konec disku sedne na dno šachty, takže je to tak trochu jako mírná skluzavka. :?:

Dávám tedy vyřešeno, když žádný problém s kompatibilitou není.

Koupím tedy tento SSD a zkusím tam lupnout předchozí Win7, s nimi nebyly takové problémy, jako s Win10.
Na ztrátu podpory MS a aktualizací dlabu, ba naopak za to budu rád (aspoň je nebudu muset zakazovat programem). 8-)