Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Int. Explorer - Složka Oblíbené - seřazení podle "Změněno"

Po překopírování obsahu složky Oblíbené ze starého počítače do nového se jednotl. odkazy v panelu prohlížeče "Oblíbené" řadí vždy podle názvu, i když ve složce Oblíbené v Documents and Settings zvolím seřadit podle Změněno. Prostě seřazení odkazů v panelu prohlížeče nereaguje na změnu seřazení ve složce Oblíbené v Documents and Settings. Dá se s tím něco dělat? Zkoušel jsem to různě a už mě nic nenapadá.:-/
Win. XP

Hm. Zřejmě to asi fakt nejde. Ale přijde mi to hrozně zvláštní. Odkazy, který do panelu prohlížeče přidám nově, se řadí podle data přidání, čili jako podle "změněno". To je logický a užitečný. Ale odkazy, který zkopíruju odjinud se vžycky seřadí podle názvu. Budu asi muset odkazy ze starýho PC přidávat do složky postupně po jednom, aby se řadily podle pořadí přidání. No na to se fakt moooc těším.:-(:-/