Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna přestala komunikovat s win.10

Ahoj před rokem jsem si nechal nahrát original win.10 a od té doby jsem měl problémy s tiskárnou. Postupně se to horšilo. Tisklo to třeba naležato. A teď už přestala tisknout úplně. Kontrolní list vytiskne ale když dám tisknout cokoliv jinýho tak se mi ukáže okýnko uložit a víc nic. Mám tiskárnu HP M1132MFP. A nedělá to jen mě. Jak to odstranit? Nejsem v počítačích zběhlý tak ten dotaz může znít naivně. Děkuji za radu

Win 10 aktualizáciami ti napchalo generické ovládače od M$ a prepísalo (dovtedy akotak fungujúce) originálne ovládače.
Takže:
Tu si stiahni komplet https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/hp-laserjet-pro-m1132-multifunction-printer-series/3965842/model/3965843
(je dam ovládač i obslužný program pre HP tlačiarne (Align, čistenie, stav náplní, obsluha MFP - kopírovanie, skenovanie, tlač).
Odinštaluj (odober tlačiareň zo systému) ovládače pre tlačiareň (často sa to urobí samo pri odobratí tlačiarne zo systému - ale nespoliehaj na to).
Odpoj tlačiareň od PC.
Nainštaluj stiahnuté ovládače, na výzvu pripoj a zapni tlačiareň Win10 (OS) už bude vedieť podľa VID priradiť nainštalovaný ovládač tlačiarni.
Pridaj tlačiareň (Pridať tlačiareň cez Nastavenia - Zariadenia) a nastav ako predvolenú.
A mala by fungovať.

Protože tiskneš na XPS Document Writer. Možná ji máš dokonce nastavenou jako výchozí, kdo ví....

Takže v dialogu Tisk zvolit tiskárnu HP M1132MFP. Pokud není v nabídce, je nutné ji nainstalovat - stáhnout ovladač z webu výrobce.

Pokud budeš reagovat tímhle tempem, možná po novém roce tiskárnu zprovozníš. :-D