Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složit PC

Zdravim,

Měl bych dotaz ohledně složení PC. Mam budget 16-17k ale vůbec se v tom nevyznám. Kamarád mi poradil, ze bych si ho měl nechat složit. Byl by tu prosím někdo ochotný a pomohl by mi?
Chtěl bych tam asi narvat co nejlepší možný výkon, ikdyz vím ze budget je dost omezeny a novější hry na tom nejspíš nerozjedu. Momentálně nemám žádný PC tak by měl zastavit roli jak pracovní tak i částečně herní.

Díky moc za jakoukoliv odpoved

Když o tom nic nevíš, tak alespoň nepiš bludy. Děkuju jménem celé Poradny.

ASRock X570 Phantom Gaming X
Best AMD motherboard

Form Factor: ATX | Socket: AMD AM4 | Chipset: AMD Premium X570 | Memory Support: 4 x DIMM sockets (up to 128GB) | Multi-GPU support: NVIDIA NVLink, Quad SLI, AMD 3-Way CrossFireX | Features: ASRock Polychrome SYNC, ASRock Super Alloy, ASRock Phantom Gaming 2.5G LAN

+ Easy to install
+ Beautiful design
+ Excellent cooling
- Upgrading storage might be physically tricky

If you’re considering an AMD setup for that PC you’re building, then you cannot go wrong with the ASRock X570 Phantom Gaming X. This is the best motherboard for AMD fans right now, with a top-notch feature set, great design and a highly-effective cooling solution. It’s certainly a favorite among overclockers out there, and with Wi-Fi 6 support to boot. If you have a penchant for tweak and upgrade your internals, there might be some limitations as to what you can do physically. But, other than that, it’s hard to find fault in this board.

věřím tomu co mám v rukou ne tomu co napíše někdo na netu. Asi asrock nenapíše vyrábíme nejhorší desky ale kupte si je jako reklamu. Zajímalo by mě v čem je ta deska tak úžasná, když to někdo nazve "best". V ničem. Asrock neumi high ani low modely. Naštěstí jsou na trhu jiní výrobci, kteří za stejnou cenu nabízí kvalitnější zboží i když už to není co to bývalo. Ne asrock se nezlepšil akorát zbytek konkurence se mírně zhoršil tudíž nůžky se trochu stáhly k sobě to je celý zázrak asrocku. Tak jako bych si do počítače nedal GPU od msi, tak bych si tam nedal ani desku od asrocku. Ale proti gustu.... ať si tam každý nacpe dle libovůle (třeba zdroje za litr)

každý má právo na názor nebo snad ne? Zadavatel ať si přebere názory jak chce. Jestli si myslí, že jsou předražené krámy od asrocku pro něj správnou volbou tak směle do nich. Já jen řekl co si o tom myslím. Čiže se to přeber v makovici ty.

Asi asrock nenapíše vyrábíme nejhorší desky ale kupte si je jako reklamu.

Fakt si myslíš, že jsem to hodnocení zkopíroval z webu AsRocku? Nebudu se tady snažit ti něco vysvětloval, je vidět, že jsi odborník, ale aspoň svoje vymyšlené subjektivní názory nevnucuj ostatním. Někteří uživatelé, kteří počítačům moc nerozumí, by tomu mohli uvěřit.

zkopíroval jsi to zase od člověka, který má na to nějaký názor ať už objektivní nebo něčím zaujatý. Jaký je v tom rozdíl? Pepa si myslí A, Jarda B a Nela C. Kdo má pravdu? Každý má nějaké zkušenosti a podle toho doporučuje. Doporučuj si co chceš a ostatní nech doporučovat také co uznají za vhodné. Ještě jsi mně neodpověděl proč zrovna tahle konkrétní deska, kde ten píše ten "odborník" že je best je nejlepší? Koukal jsem se na parametry a desku s podobnými parametry seženeš dalších 20 od různých výrobců a ještě za lepší cenu. Ale tahle je nejlepší? V čem? Miluji články o ničem

no a? co jsi mně chtěl tím říct? Je tam plno jiných desek a ještě dalších plno jiných desek existuje. Tahle ničím nevyčnívá. Tak v čem je tedy "nejlepší"? On je každý troll, který s tebou nesdílí názor, klasika internetových chytráků.