Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno skript na prepinani audio vystupu

Ahoj, umel by mi prosim nekdo poradit jak vytvorit skrypt, ktery by mi prepnul vychozi vystup z jedne zvukovky na druhou?
Rad bych si skript priradil k tlacitku na dalkovem ovladani a mohl si jim pak jednoduse karty/vystupy prepinat.
- jeden vystup je z karty A do stereo reproduktoru
- druhy vystup je z SPDIF optika do recieveru na domaci kino z karty B.

Nebo existuje jine reseni jak prepinani resit pomoci dalkoveho ovladace?
(ted to resim tak, ze lezu do nastaveni zvuku a karty prepinam mysi)

pracuji na WIN10

Predem diky za reakce.

Už funguje. Ono je to mobilní připojení od O2, takže každou chvilku to má někdo jiný. Asi stačilo vypnout a zapnout LTE modem a problém by se spravil, ale napadlo mě to až později a je zbytečné blokovat IP, když ji už stejně může mít někdo jiný.