Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativní GPU

Zdravím. Měl jsem v plánu do desky Gigabyte B450M DS3H-AMD B450 nacpat GPU Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER, ale ty jsou poslední dobou vyprodaný už úplně všude. Neexistuje nějaká rozumná alternativa GPU, aniž bych musel vybírat jinou desku? Děkuji

Jak jsem psal momentálně bych nekoupil žádnou od nvidie. Od AMD asi také ne, jelikož v půlce listopadu má vyjít nová šestková řada. Ale kdyby to muselo být, koupil bych radeon rx 5500 nebo 5600 jen tak, kdyby to bylo naprosto nezbytně nutné. To co zůstalo na skladech je předražené. Je teď dva tři měsíce okno než se vydají nové řady, pak tohle koupíš o dost levněji nebo si vybereš za stejnou cenu z nových řad

Ja tu nepíšem o žiadnej alternative. Ja sa mu snažím ušetriť peniaze. Ak sa chce rýchlo hrať, tak nech si kúpi niečo do 100€ z bazaru, ideál aspoň gtx1060 a s tým prečká nejaké dva-tri mesiace, lež sa tento blazninec s kartami (nVidia predstavovanie a následný nedostatok a potom AMD predstavovanie čo bude o pár dní) skončí. Ale ak potrebuje silou mocou predraženú funglovku, smelo do toho.