Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakazani softwaru podle kalendare

Dobry den vzhledem k domaci vyuce deti jsem zjistil ze mladsi sestra misto toho aby behem online vyuky pracovala na vecech do skoly masti hry a vyuku ma schovanou na pozadi. Chci se zeptat jestli neexistuje nejaky zpusob jakym zakazat hry behem urcitych hodin. Nejlepe aby to fungovalo dynamicky podle kalendare.

Řekni to rodičům a ti buď nainstalují program co doporučil host, nebo mohou zkusit humánnější program zadnekapesne v10.1. :-D

Edit.: Napadá mě jen zakázat na PC vše, mimo stránek s výukou, plus odinstalovat všechna externí média, aby to byl jen sestřin školní PC.

V klidu, neřešit. U jiných dětí to není jiné. Také mi jedna známá říkala, že děti mezi sebou hrajou střílečky a na učení kašlou. Stejně budou všichni opakovat ročník, nebo budou chodit do školy o prázdninách, jak dneska řekl Plaga.