Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Routr tp link

Po roce a půl se začal routr každé cca 4 minuty restartovat,uznali reklamaci a dali mi nový který však i po nakonfigurování dělal to samé co 4 min se sám restartoval , šla jsem vyreklamovat a jelikož jiný neměli objednali nový avšak i ten vykazuje stejnou poruchu co 4 minuty se restartuje ,podotýkám že to je připojení internetu z telefonní linky tedy ADSL dva nové by asi neměly mít stejnou chybu ten úplně nejstarsi normálně funguje ale je hrozně pomaly kde tedy hledat chybu ??? Ten co mi rok a půl starý vyreklamovali napsali neopravitelná závada .setkali jste se s tímto prosím někdo ??? Jaga.

Nový routr je tp link Archer VR300 a starý který furt funguje i když pomalu je huavei echolife HG 520 i taky myslím že ta chyba bude asi někde jinde ale jak přijít na to kde ? Myslíte tím linku jako přívod internetu od poskytovatele ? Jaga.

TP-LINK Archer VR300 je VDSL2 modem.

Zkus jej připojit do jiné zásuvky. Ideální by bylo sehnat elektrikáře ať zkontroluje, jestli není nějaký problém v síti - např. podpětí.

V menu modemu se dá zjistit kvalita připojení (SNR). Nebo rovnou kontaktuj tvého poskytovatele, ať to prověří.