Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika, zdroj alebo iné

Zdravím. Dnes sa mi vypol počitač počas zapinania Eaglu.
Po vytiahnuti grafickej karty sa počitač dá zapnúť (monitor som skusil pripojiť cez matičnu dosku ale neišiel).
Tak isto som skúšal aj druhý PCIe slot no nepomohlo.
Myslím si, že to môže byť buď zdrojom keďže grafika ma väčšiu spotrebu energie a keď je zdroj starši tak to asi nezvada. Keď som ho skusil zapnuť keď tam bola grafika tak bol náznak že by sa chcel naštartovať len to neišlo(chladič na procesor sa chcel rozbehnuť len ho zastavilo.
Druhá možnosť je že mam pokazenu grafiku.
Ak to môže byť niečo ine budem rád ak mi niekto pomôže. Ďakujem

Skúsil som a ide to aj s druhou. (Odpojil som ju lebo som dúfal že menej zaťažim zdroj.)
RAM mám tú istú aká tam bola predtým .
Neviem čo mám spraviť.
Je možné aby to robila grafika ?
Že keď sa pokusim zapnuť PC že tam niečo je(skrat alebo podobny problem)čo nedovoli aby PC nabehol?
Alebo je to tym zdrojom.
Ďakujem zatial všetkym za rady.