Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o kotrolu PC sestavy za 15k

Zdravím,

zkusil jsem si něco poskládat, ale přiznám se, že se v tomto moc neorientuji. seznam

Rozpočet je dost pevný, absolutní strop je pro mě 16 000kč. Na PC bych si rád zahrál Far Cry 5 a Red Dead Redemption 2 (na detailech mi nesejde, chtěl bych to jen rozjet na 50+ fps). Časem bych si do PC dokoupil SSD disk, formát M.2 který by měl alespoň 1 TB a přikoupil RAM.

Moc všem děkuji.

to SSD je tragedie, to nechceš
VGA jsou dost vybrane to cos našel je možná použitelné ale ten bazar je taky dobrý nápad. zlepší se to asi v lednu...
do té skříně tu grafiku od oka nedáš, rozměry jsem nenašel

pokud by jsi to postavil na intelu 10100F + desce MSI B460 ušetříš asi 500, výkon spíš malinko vyšší. ale deska míň použitelná při rozšíření.