Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dolni lista prestala fungovat

Zdravim, prestala mi z niceho nic fungovat dolni lista ve windows 10 (jak je nabidka start)..

kdyz kliknu napr pravym tlacitkem na start, a chci kliknout na " hledat " tak kliknu a nic, nereaguje, to same ostatni v nabidce start, to same plati napr i u zvuku na prave strane kde jsou hodiny, klikam ale nic nereaguje, + z niceho nic mi prestal funovat defaultni program na prohlizeni obrazku ve windows 10, kliknu pravym tlacitkem na obrazek k a vyskoci tabulka a napise to: " Aplikace nebyla spustena ".

Takze uz si ani nemuzu prohlizet obrazky a fotky v pc, a nejhorsi na tom je ze jsem nic neinstaloval, nic nestahoval, takze vubec netusim cim by to mohlo byt..

Diky

Windows 10 64bit, nejnovejsi update.

No a začalo to dělat po update?

Taky můžeš zkontrolovat PC na škodnou (spyware a spol.). A ještě jedna rada - vyzkoušej jak se chová hlavní panel (to je to čemu říkáš dolní lišta) v jiném uživatelském profilu.