Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spotreba autokamery

ahojte,
neviete mi poradit ako dlho vydrzi autokamera zapnuta cez power banku 20 000mah ale neviem odber autokamery znacka autokamery je Xiaomi 70 Mai 1S.

To je blbost - znamenalo by 7,5W tepla ktere musi vyzarit - imho nerealne. Ma to zabudovanou vlastni 500mAh baterii, to by na ni dalo asi tak 10 - 15 minut (beru ze bude mit 3,7V, ztraty pri DC/DC prevodu) = nesmysl. 1,5A muze byt akorat tak nabijeci proud interni baterie - samotna spotreba pri provozu bude celkem nizka.