Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Dobrý den,prosím nevíte co s tím?Vůbec se nevyznám v PC a najednou mi naskočilo tohle ....
Recovery
YOur PC needs to ve requiered information
Error code 0x0000034

"najednou vyskočilo" během práce, nebo hned po zapnutí?
je to nový krám, nebo už po záruce?
má to nějaký přesnější typ?
má instalaci systému od výrobce, nebo nějaká vlastní domácí?
jsou uvnitř nějaká cenná vlastní data, nebo se to v nejhorším může zformátovat?

vytáhnout disk, připojit jako další ke stoláku sata kabelem nebo k jinému ntb nějakou redukcí a vykopírovat všechny důležité fotky.
https://www.mironet.cz/axagon-adapter-usb30-sata-6g-uasp-hdd-pouzdro+dp298514/
https://www.mironet.cz/itec-docking-station-advance-for-sata-hard-disk-usb-30+dp234228/

kdyby byly s rozebíráním nějaké komplikace, konkrétní model asus se dá vyyoutubovat: "disassembly asus xyz123"

taky to chce ověřit, jestli je disk vůbec v biosu vidět, jestli úplně neumřel, to by bylo horší.

(a začít uvažovat o nějakém domácím zálohování)