Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB Samsung N150 - upgrade RAM - jakou zvolit?

Zdar,

mám, prosím, další dotaz.

Upgraduji další NB, ještě starší a méně výkonnější, než ten minulý - Samsung N150. :-D

Ale nemůžu najít RAM DDR2 2GB 1Rx8, tak by mě zajímalo, jestli jediný slot, co v NB je, zvládne i 2Rx8?

Nyní je tam tato RAM:

[DDR2-1GB.png]

Zde ještě z CPU-Z RAM a slot:

[CPU-Z-DDR2.png]

A zajímalo by mě, jestli tam půjde tato RAM?
Liší se snad jen tím 2Rx8, zvládne to ten slot, když se tam píše že Ranks - single?

[DDR2-2-GB-2-Rx8.png]

Díky za radu! ;-)

https://ctrlv.cz/ouuy

Napsal sem ti do obrázku napsal frevenci ramek, tvoje jede 667MHz (je to 800MHz ramka), intel chipset(nebo CPU) víc neumí než 667MHz

-----
Já sem to nikdy nezkoumal, sem tam strčil ramku a jela(všenchny ramky mi běhaj, nemám zkušenost že bych na něčem vychcípal), musíš zkusit, pokus omyl.