Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradíte prosím jakou čtečku knih?

Ahoj, potřebuju poradit s novou čtečkou knih. Teď mám Pocketbook 632 touch lux 3, jsem s ní moc spokojený. Manželka se rozhodla, že ji chce také, a také pouze Pocketbook. Jen se v tom vůbec neorientuju. Poradíte mi prosím jakou? Jen pocketbook, cena cca 3- 4 tisíce. Moc děkuji.J
Změna předmětu, původně: poradíte prosím jakou čtečku? (Kurt)

Taky ahoj.

Doporučil bych vám PocketBook Touch HD 3
Má velmi dobrý kontrast i provedení, rovnoměrné nadsvícení. Tělo čtečky je kvalitní a dobře se drží, neklouže. Na obrazovce nezůstávají šmouhy od otisku prstů .
Navíc teď celá řada obdrželi zcela nový přepracovaný Firmware který čtečky oživil, jak v optmizaci GUI, tak k lepší odezvě, reaktivnejší při používání.

Kdyby jste prece jen chtěli nějakou čtečku od jiného výrobce, tak bych se podíval po Kobo Libra H2O nebo výbornou BOOX POKE 2 https://onyxboox.com/boox_poke2
(tak jako pocketbook, BOOX už nabízí i barevný inkoust)

Minulý týden byly na Amazon velké slevy, kde čtečky od Amazon byly za poloviční cenu (snad poprvé, co jsem videl Kindle Oasis model 2020 pod 175$) Bohužel Kindle je trochu vice limitováno na formáty, jako populární .EPUB

Manželka se rozhodla, že ji chce také, a také pouze Pocketbook. Jen se v tom vůbec neorientuju

Tak ji kupte tu samou :-)