Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook sa raz zapne a raz nezapne, kde je problém?

Dobrý deň, ako píšem už v nadpise Notebook sa raz zapne a raz nezapne.

Stlačím tlačidlo napájania, ventilátor sa rozbehne aj mechanika cvakne ale obrazovka ostane čierna (ani podsvietenie LCD sa nezapne) kontrolka power svieti, kontrolka HDD nesvieti ani nebliká, kontrolka napájania svieti, ale všimol som si že na klávesy Caps Lock bliká kontrolka zapnutia Caps locku to niečo signalizuje ale neviem čo.

Skúsil som aj druhú originál nabíjačku HP A to isté.

Akumulátor sa v notebooku už nenachádza.

Par krát ho odpojím od nabíjačky a zapojím a možno na 3x sa naštartuje a ide normálne.

Kde môže byť problém?

Ďakujem

Model: HP 635 (TPN-F104)
CPU: AMD Athlon II P360
GPU: ATI Mobility Radeon HD4200S

asi nejaký zlý spoj studený sa hovorí :-D

Ale skôr nejaká elektronická súčiastka lebo som ho skúšal aj prehýbať počas toho ako sa ho podarilo zapnúť a nič.

keď sa zapne ale sa nenaštartuje tak som držal tlačidlo vypnutia aj po tom čo sa vypol 15 sekúnd a potom sa občas naštartoval do systému.