Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky UWQHD 34 palcu(nebo 4K?)

Ahoj.
Jaky vybrat? Zatim mam pouze Ultra Wide 1080p a max 75Hz.
Bude poznat vyssi rozliseni nebo je tech 1440p na 34 porad malo?
Premyslel jsem i o 4K ale hrozne jsem si zvyknul na Ultra Wide.

Diky za rady a typy

Ted mam LG 34UM69G Ultrawide. Jako ja nerikam mne asi staci ale je proste fakt ze diky rozliseni je u her celkem "bida" koukat do dalky.
Grafika MSI RTX 2080S Gaming Trio X

Proto se ptam jestli bude poznat rozdil atd...:-)

EDIT: nasel jsem tenhle: https://www.mall.cz/herni-monitory/dell-aw3418dw-210-amne?gclid=Cj0KCQiA-rj9BRCAARIsANB_4ADAXwKahXdCX8HaVA-Q97ZhId5FMjU4eOiPbbeDC0SM3yLucPtMErcaApKyEALw_wcB
Ted se mi za tu cenu zda slusnej ne? 120hz...G-Sync