Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojeni - kdyz nekdo stahuje pres wi-fi, ostatni maji pomale pripojeni

Zdravim,mam opticke pripojeni v baraku 100/100,kde je privod pripojen do routru Tp-Link Archer C2.Kabelem mam z routru pripojenou tv a PC.U Wi-Fi pouzivam jak 2.5 tak 5 ghz sit. Muj problem je nasledujici.Kdyz kdokoliv pres wi-fi stahuje,treba film,hru,cokoliv treba do mobilu,tak ostatni co jsou pripojeni,maji strasne pomale pripojeni.Prakticky ani nenacte stranka.Je to v radu nekolika kb/s.Treba seznam se prakticky neotevre.Dela to u obou druhu pripojeni.Az se atahne treba film,zase to slape,jak ma.Kde muze byt problem?Da se neco v routeru nastavit,aby bylo vse vpoho?Predem diky za odpovedi.Jo a mam verejnou ip adresu.

Změna tupého předmětu, původně: Pripojeni (host)

archer c2 je podřadná lowend mrdka s alternativním broukem mimo ostatní normální tplinky. přestaň kamarádit s tím troubou, co ti to doporučil, jen vyhozené peníze.

můžeš sice trochu znormalizovat nastavení routeru, ale pomůžeš si jen o nějaká procenta, ne o 100%, s tímto krámem je to bezvýznamé.
kup si normální router a ten shit si nech jako ap na zahradu/do garáže.

To, čo robí tie výrobky s Ralinkami horšími od Atheros je software, teda driver k tomu čipu. V Ralinku píšu drivery vyslovene softwaristi. I keď špičkový programátori, ale bez znalostí z oboru rádioelektroniky. Mám naštudované ich výtvory softwarového riešenia pre niektoré čipy a je dosť dobre vidieť, že zrejme ani nevedia ako funguje rádiostanica a nevedia, že najhlavneší čudlík na nej je squelch. V Atherose píšu drivery ľudia, ktorí majú prístup do dobre vybaveného meracieho labáku, preto je to na úplne inej úrovni. V driveri sú poznámky priamo z merania niektorých vecí.